close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Se sklenkou v ruce aneb vesele o víně

23. května 2020 v 2:46 | Mini
Jestli můžu vůbec něco veselého napsat. Je čas smát se. Dělal jsem na tom celou noc a co mi vyšlo? Věk, výška, váha, článek o hubnutí a teorie, že se letos vdám. To bych měla najít muže co mě může. rozesmát. Tak to zkusím.
Donesl jsem kytku do květinářství. "Tahle je poslední!" "To není možný! Kde jste jí vzal?" Dívá se na fialky. "Natrhal v lese." "Teď?" Samozřejmě že teď na to není vidět. Potom jsem vzal ještě sklenku vína. "To se musí dělat celý rok." Žeprej to ví. "Nejvíc práce je na jaře." "To máte sice pravdu, ale nejvíc práce je ve sklepě."
"Jak to myslíte? Určitě se mýlíte! Tady je taky spousta práce a když přijede nevěsta to teprve jsou fofry!" Zrovna tam jedna taková byla. Nezkusit to by mě asi mrzelo. Začala povídat o mužích a že si jednoho má vzít. To bylo panečku něco. Cítil jsem se jako král ze sousedního hradu, pomáhal jsem jí z výběrem, ale něco mě vadilo. "Kytku by měl obstarat ženich!" Alespoň bude vidět jak si váží nevěsty. Jenom mi poděkovala. "Tohle já sama." Vůbec co se do toho míchám? Nejsem přece pozvanej.
"Proč to děláš?"
"Aby bylo o čem psát, možná že bych se to mohl naučit a najít konečně klid. Moje žena musí být tak trochu blázen!" Dávám nevěstě lahev, kterou jsem koupil vedle v obchodě a už se loučím. "Počkejte pane, kde vás najdu?"
Nevidím důvod jí to říkat. "Budu čekat venku." Tak to jsem jí teda slíbil, ale už jsem viděl nevěstu a to mi stačí! Nasedám do auta a jedu se podívat do Brna, potom do Sloupu a potom snad přemluvit Renatu. Dělá mi to starosti. Chápu, že mě nechce. Jenom kvůli tomu co dělám! Je tam něco jinýho? Ano. Měli byste vědět co chcou rodiče od dětí a potom se sami stát rodiči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama