Co dělá princezna?

17. března 2019 v 11:33 | Mini
Tančí, jak zlý čaroděj píská a to je zlé. Tak já se na to podívám co chce. Vzít si princeznu a ovládnout království! To nedovolím! Zjistil jsem totiž co to je za kouzla. Tančí a nevnímá. Teď se zastavila a on hned "Pokračuj!" ale asi to ví. Musí. Nedělá to ráda. Tančí z donucení.
Já už něco vymyslím. "Princezno! Tohle si vemte na sebe." Podávám jí šaty aby netančila. "Utečeme spolu." a ona mi říká. "Není kam."
Kam vlastně každý večer zmizí? To mi nebylo jasný. Čaroděj má tu moc, ale tebe mám ráda.
Přiblížil se večer a s ním měla princezna zase zmizet tancovat, ale nebylo tomu tak. Vzal jsem si šaty a že budu tancovat já. "Čaroděj to nepozná." Zmínil jsem se o čarodějovi a jeho fintách. Já měl taky. Šel jsem teda tancovat místo princezny a povedlo se.
Čaroděj mi říká "Dnes se máte rozhodnout." Mlčel jsem. "Chcete být mou paní?"
"Ne." A to jsem se prozradil. "Co to má znamenat bídáku!"
"Jednoduše ne." Vzal jsem ho na dlouhou procházku, ale on tasil. Tak jsem taky tasil. Probodl jsem ho a on se objevil ve dveřích. Probodl jsem ho po druhé a on se objevil u okna. Tak tady to asi nepůjde. Šel jsem teda ven a on za mnou. Probodnul jsem ho potřetí. To už byla ta poslední. Princezna je volná! Úkol splněn. Zdá se vám to být k smíchu? Já jsem se teda nesmál. Chvíli to vypadalo, že je nesmrtelný! Tolik zlosti v něm bylo za ta léta nashromážděno! Tenkrát jsem si to uvědomil, ale nic z toho nedělám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama