Červenec 2016

Vyzkoušejte!

30. července 2016 v 6:30 | Mini

TATA MAMA BABA JANA


U taty u mamy u baby lítám od čerta k ďáblu mezi tím vším potkám Janu. Jana má dovolenou, jezdí z města a dělá v knihovně. Proč tak daleko? Taková dálka! Říkám jí. Sežeň si privát.

"To bych se musela nastěhovat k tobě."

Vlastně jsem zapoměl, kde jsem. To není špatný nápad. Můžu si za to sám. Neměl jsem se o tom zmiňovat.

Nebo to tak nebylo?

Jak je to dávno, co mi říkala, že se bude sem stěhovat. To sem zase něco blbýho řek? Mohla by uklízet. Asi bych už vůbec nic nenašel.

Někdo ulízí a někdo ne. Pozná se to snadno. Komu věčně nejede internet měl by se zamyslet. Důvod může být úplně jednoduchý a snadno opravitelný. Jde pouze o to co to má dělat. Nečekejte žádné zázraky, ale vyčistit systém by to potřebovalo. Má význam. Samo to nejede. Vypnout a zapnout počítač tak se to dělalo. Docela dobrý. Naskočí hned. Už první obrázek musí dělat systém, potom to chvíli trvá, ale nakonec se rozsvítí a jste tam kde jste byli. Tak takový to je. Tato jak dávno? Počítače už umí mluvit. Dříve to byl pouze psací stroj. Vlastně pořád je. K čemu tolik řečí? Fotografie se už taky bez počítače neobejde. Kde je stará dobrá chemie? A digitalizace jde dál. Jano. Je to tak lepší? Na co si ještě musíme zvykat? Pravidla jsou jasná. Tohle tam není! Není a ani nebude, protože mi nejde internet.

Dneska jsem byl na internetu. To vám byla nuda chcíp tam pes.

Až jim ty hlavy zbělají rozletí se po kraji. To si ještě nehrál pokra

A ani hrát nebudu! Zdá se mi to jako zbytečná ztráta času a nakonec je jenom jeden vítěz. To tady vyhrává každý. To je ten rozdíl. Vyhrává každý kdo má našetřeno. 10 000,- To je docela dost. Konkurence je na tom podobně. To takový Vieweg, ten má panečku peněz!

To jsem vám potkal holku děsně příjemnou. Jsem do ní celej vedle zejtra bude mou.

Pochytejte je všechny! Byl rozkaz. Všechno ostatní je matyka.

Je to dcera přítele jesetera. Znám to dost dobře. Dělal jsem to taky tak, takže lov může být úspěšný. Lov může začít.

Strejdo? Loví lovci zvířata? Asi se ptá na knížku. Tam ještě nemám jasno.